Fotovoltaická elektrárna - New Home Invest

Fotovoltaická elektrárna

ušetříte až 60%

S vlastní vyrobenou elektřinou ušetříte výdaje za energii ve výši 60 %.

Dotační program

Výroba je navíc ekologicky šetrná, proto je podporována dotačním programem Nová zelená úsporám, díky kterému lze ušetřit až 50% nákladů na realizaci elektrárny.

využití energie

Vaši vyrobenou elektřinu pak můžete akumulovat buď do ohřevu vody, nebo ji ukládat do baterií, aby jste mohli vyrobenou energii využívat i mimo denní dobu.

elektrárna na klíč

Zajistíme projekt, povolení, dotaci, realizaci a připojení. Po celou dobu procesu realizace Vás budeme informovat, aby jste meli celý proces pod kontrolou.

nejčastější otázky

Vlastní sluneční elektrárna (fotovoltaická elektrárna) je moderním doplňkem dnes již mnoha domácností nebo firem. Fotovoltaická elektrárna je výrobnou elektřiny, která zároveň šetří životní prostředí a je do budoucnosti pojistkou proti dopadům cen elektřiny a případným výpadkům sítě.

V případě, že je fotovoltaická elektrárna instalována na střeše rodinného domu obvyklým způsobem není potřeba stavební ohláška ani stavební povolení. Stavební zákon § 103, odst. 1, písmeno B, číslo 4. 

V případě nedostatečného slunečního svitu ohřejete vodu energií ze sítě, vše probíhá automaticky. Navíc můžete sledovat kolik energie systém využil ze slunce a kolik spotřeboval ze sítě.

Máte-li střechu orientovanou přibližně k jihu a máte k dispozici volnou plochu alespoň 25-40m2?Nebo máte plochou střechu bez významných členitostí (komíny,světlíky, atp.)? Potom je Vaše střecha vhodná pro umístění fotovoltaických panelů.

Pokud ještě navíc máte většinu domácích spotřebičů na elektřinu(lednice, pračka, sporák, myčka, TV,atd.)bude Vaše úspora ještě mnohem vyšší.

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.