Fotovoltaická elektrárna - New Home Invest

Fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaická elektrárna na klíč za výhodné ceny

Pro naše klienty provádíme kompletní dodávku od návrh po finální montáž elektroinstalačních prací. Neváhejte se na nás obrátit v případě rekonstrukce elektroinstalace, montáže elektroinstalace, datových rozvodů nebo zapojení jakéhokoliv zařízení.

S námi ušetříte a dostanete garanci výkonu na 25 let

Díky spolupráci s jedním z nejkvalitnějších výrobců fotovoltaických panelů na trhu můžeme na naše fotovoltaické elektrárny udělat garanci výkonu. A to konkrétně garantujeme výkon po 25 letech minimálně 80%

Co s námi získáte?

Kompletní řešení na klíč

Systém vám dodáme kompletně na klíč. Od návrhu, instalaci, řešení a další administrativní věci.

Zařídíme financování

Je nám jasné, že ne každý má finance na pořízení fotovoltaické elektrárny nebo tepeleného čerpadla. Proto máme silné partnery pro zajíštění financování.

Dotace

Zajistíme krytí části nákladů na pořízení ze státem nabízených dotačních programů (dotace až do výše 170 000 Kč)

Úspora

Námi dodané fotovoltaické elektrárny ušetří za spotřebu elektrické energie. Jak pro ohřev vody, tak například pro běh rekuperace.

Kvalitní servis

Díky našim kvalitním dodavatelům zaručujeme ten nejlepší servis po celé ČR. Vaše fotovoltaická elektrárna tak bude mít vše, co potřebuje.

Kvalitní produkty

Naši dodavatelé garantují výkon fotovoltaické elektrárny až 25 let. To je již samo o sobě argument pro kvalitní produkty.

Možná řešení fotovoltaické elektrárny

Existuje mnoho způsobů využití a zapojení FVE elektrárny. Běžně se dodávají tři možnosti zapojení. Fotovoltaická elektrárna může akumulovat energii do sítě, vody, baterií nebo se dá využít k napajení stále běžících systémů jako lednička, rekuperace, tepelné čerpadlo atd.

Fotovoltaická elektrárna

Kompletní řešení fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy, firmy, bytové domy. Jedná se o klasické instalace pro akumulaci do ohřevu vody nebo baterií. Běžně se elektroinstalace chystá i na možnost napojení lednice na fotovoltaiku, serveru apod.

Fotovoltaická elektrárna s tepelným čerpadlem

V dnešní  době, kdy je rodinný dům plný technologií je dobré myslet i na úsporu v podobě spotřebované elektřiny. Propojení fotovoltaiky s rekuperací nebo tepelným čerpadlem je tak jedna z možností jak ušetřit.

Fotovoltaická elektrárna jako ostrovní systém

Mnoho klientů má rádo, když se může spolehnout pouze sama na sebe. Energetická soběstačnost je v dnešní době žhavé téma. Fotovoltaické ostrovní systémy propojené s baterií  umí soběstačnost zajistit.

Nejčastější otázky

Vlastní sluneční elektrárna (fotovoltaická elektrárna) je moderním doplňkem dnes již mnoha domácností nebo firem. Fotovoltaická elektrárna je výrobnou elektřiny, která zároveň šetří životní prostředí a je do budoucnosti pojistkou proti dopadům cen elektřiny a případným výpadkům sítě.

V případě, že je fotovoltaická elektrárna instalována na střeše rodinného domu obvyklým způsobem není potřeba stavební ohláška ani stavební povolení. Stavební zákon § 103, odst. 1, písmeno B, číslo 4. 

V případě nedostatečného slunečního svitu ohřejete vodu energií ze sítě, vše probíhá automaticky. Navíc můžete sledovat kolik energie systém využil ze slunce a kolik spotřeboval ze sítě.

Máte-li střechu orientovanou přibližně k jihu a máte k dispozici volnou plochu alespoň 25-40m2? Nebo máte plochou střechu bez významných členitostí (komíny,světlíky, atp.)? Potom je Vaše střecha vhodná pro umístění fotovoltaických panelů.

Pokud ještě navíc máte většinu domácích spotřebičů na elektřinu(lednice, pračka, sporák, myčka, TV,atd.)bude Vaše úspora ještě mnohem vyšší.

Fotovoltaická elektrárna  je vhodná pro všechny co přemýšlejí o snížení nákladů za elektřinu. Případně využívají technologie, které běží 24 hodin denně a chtěji na nich ušetřit.

Fotovoltaická elektrárna, kterou klientům nabízíme je od kvalitních dodavatelů (Viessmann). V kombinaci s dotačním programem Nová zelená úsporám je tak návratnost investice velmi rychlá (cca 6-10 let).

Nejčastější varianty fotovoltaických elektráren

Pro naše zákazníky veškeré fotovoltaické elektrárny navrhujeme přímo na míru. Ovšem dokážeme již v dnešní době určit nejčastější řešení fotovoltaických elektráren.

Malá fotovoltaická elektrárna bez baterie

Fotovoltaická elektrárna pro výrobu elektřiny bez akumulace.

Přebytek akumuluje do TUV.

Dotační program C 3.4.

Prodejní cena vč. DPH: 120 000 Kč

Dotace: 60 000 Kč

Konečná cena po dotaci: 60 000 Kč

Výkon: 2,6 kWp.

Fotovoltaická elektrárna s baterií

Fotovoltaická elektrárna pro výrobu elektřiny s akumulací do baterií

Energii akumuluje do baterie.

Dotační program C 3.5.

Prodejní cena vč. DPH: 170 000 Kč

Dotace: 75 000 Kč

Konečná cena po dotaci: 95 000 Kč

Výkon: 1,89 kWp.

Velká Fotovoltaická elektrárna s baterií

Fotovoltaická elektrárna pro výrobu elektřiny s akumulací do baterií

Energii akumuluje do baterie.

Dotační program C 3.7.

Prodejní cena vč. DPH: 579 000 Kč

Dotace: 155 000 Kč

Konečná cena po dotaci: 424 000 Kč

Výkon: 7,1 kWp.

Naše přednosti

Dodáme materiál

Nemusíte se o nic starat. Dodáme veškerý materiál od fotovoltaických panelů, přes propojovací kabely až po el. rozvaděč. Můžete si vybrat z pohodlí domova nebo u nás na pobočce.

Srozumitelné nabídky

V našich nabídkách jasně vidíte cenu montáže a cenu materiálu. Můžete tak volit mezi různými typy materiálu.

Vše u nás zvládnete

Od návrhu prací, rozmístění prvků, výběr komponent a následnou montáž domlouváme my s vámi. Nemusíte se tak o nic starat a jezdit mezi více dodavateli.

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.