Návrh elektroprojektů - New Home Invest

Návrh elektroprojektů

Mějte pod kontrolou, jak bude vypadat elektroinstalace

Elektroinstalace

Zabýváme se přípravou elektroprojektů pro veškeré elektroinstalace. Zajistíme projekční práce v oboru elektro pro rodinné a bytové domy, průmyslové nebo komerční objekty.

Revize

Provádíme revize elektroinstalací do 1000V. Revize LPS neboli hromosvodů (revize aktivních LPS neprovádíme. Na pracovišti provádíme revizi pracovních strojů. Jako další revize nepřipevněných spotřebičů, revize spotřebičů držených v ruce a i revize el. ručního nářadí.

Dokumentace

Vypracujeme projektovou dokumentaci a zajistíme veškerou dokumentaci pro územní řízení, ohlášení stavby, stavební povolení nebo pro provedení stavby. V neposlední řadě také administrativu s úřady (Stavební úřad, Katastrální úřad, apod.)

priorita

Rovněž také dbáme na to, aby vše fungovalo tak jak má a proto nabízíme i autorský dozor (popřípadě i technický) a následnou koordinaci s ostatními profesemi. Samozřejmostí je také odevzdaná dokumentace s platnou legislativou a včasná realizace zakázky, která je pro nás jednou z priorit.

Příklad ceny elektroinstalace

Uvedená cena je orientační. Přibližnou cenu vám rádi spočítáme z projektové dokumentace, přesnou cenu pak po prohlídce objektu.

Cenu také ovlivňují požadavky klienta např. rozvody TV/SAT, internet, způsob uložení kabeláže, termín zhotovení apod.

Dojezd do 25 km od provozovny ZDARMA. Nad 25 km je účtován poplatek 10 Kč/km

Byt 2+1 do 70 m2

Práce (drážky, vrtání a zednické čištění)                 cca 24 000 Kč

Veškerý materiál elektro                                            cca 17 000 Kč

Revize elektroinstalace                                                  do 1 500 Kč

Celkem                                                                         cca 42 500 Kč                 

Domek 4+1

Práce (drážky, vrtání)                                                   od 35 000 Kč

Veškerý materiál elektro                                             od 37 000 Kč   

Hromosvod kompletní 2x svod, 3x jímač              cca  15 000 Kč 

Revize elektroinstalace                                               cca 3 000 Kč 

Celkem                                                                           od 90 000 Kč

Nejčastější otázky

V první řadě jde o bezpečnost. Mimo to neprovádění revizí elektro je porušením zákona ze strany provozovatele zařízení či instalací. Nastane-li úraz elektrickým proudem u osoby používající zařízení, je platný doklad o revizi elektro zařízení dokumentem, kterým prokazuje provozovatel míru svého zavinění. Neexistence protokolu elektro revize je pokládána za důkaz, že viníkem úrazu je provozovatel objektu či zařízení, na němž úraz nastal.

Revizní technik s platným osvědčením a kvalifikací pro provádění kontrol a revizí na vyhrazených elektrických zařízeních. Nebo firma, která vlastní platné oprávnění k revizím přístrojů, elektrospotřebičů, hromosvodů, strojů a elektroinstalacím.

Jako první je na řadě prohlídka, zde si od zákazníka vyslechneme všechny požadavky na novou elektroinstalaci, abychom získali co nejvíce informací. Poté během několika dnů od nás zákazník dostane podrobnou kalkulaci, kde je uveden rozsah prací a položkový rozpočet. Pokud je cenová nabídka zákazníkem odsouhlasena , stanovíme pevný termín započetí prací a sepíšeme smlouvu o dílo. Před zahájením elektroinstalace potřebujeme vidět plánek s rozmístěním nábytku, návrh kuchyňské linky se spotřebiči a návrh koupelny, to proto, aby když se zákazník nastěhuje, bylo vše na správném místě a tam kde je potřeba. V den zahájení rekonstrukce přijedeme na místo a ještě jednou celý objekt se zákazníkem projdeme a ujistíme se, že jsme v návrhu na nic nezapomněli a přichází na řadu samotná rekonstrukce elektroinstalace. Na konci proběhne také instalace elektrorozvaděče, která bude opatřena tištěným popisem, pro snadnou orientaci v jističích. Poté přizveme revizního technika a proběhne revize. Na veškeré práce poskytujeme záruku.

V případě, že máte jiné otázky, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktujte nás

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.