Správa firem - New Home Invest

Správa firem

Svěřte vaše starosti o správu budov nám. My se o ně postaráme

Efektivita

Pomůžeme vám docílit co nejvyšší efektivity chodu vaší nemovitosti, při zachování nízkých provozních nákladů a zároveň vysokého komfortu vás a vašich zaměstnanců.

ekonomický růst

Cílem naší společnosti je posílit ty procesy ve vaší organizaci , díky nimž pracoviště a pracovníci podají nejlepší výkony a v neposlední řadě přispějí k ekonomickému růstu a celkové prosperitě firmy.

Komplexní služby

Zajistíme služby kompletní technické správy budov, které vám udržují veškerá technická zařízení budovy v bezvadném chodu, díky kontrolní činnosti a pravidelné údržbě. Provádíme včasné revizní prohlídky v termínech předepsaných aktuální legislativou.

Doplňkové služby

Mezi naše doplňkové služby patří bezpečnost a čistota na pracovišti. Například technická či fyzická ostraha objektu, služby na vrátnici nebo recepci a v neposlední řadě také komplexní úklid.

Facility management

Zabýváme se zajištěním podpůrných činností v oblasti Facility managementu. Díky moderním technologiím zabezpečíme váš majetek a ochráníme vás a vaše blízké.

Aktivně řešíme problémy , které souvisí se zajištěním podpůrných služeb a tím šetříme váš čas a prostředky.

Dbáme na ochranu zdraví, bezpečnost osob a majetku a na kvalitu pracovního prostředí.

Nebudeme jen správci budovy, budeme mít na starosti například i provoz a údržbu technických systémů, nábytku či zařízení.

S naším úklidovým servisem se můžete spolehnout na čisté a reprezentativní prostředí.

Garantujeme maximální kvalitu prováděných služeb a o všem vás budeme informovat.

 

Naše služby

Bezpečnost

Předcházíme škodě na majetku nebo újmě na zdraví. Ke každému objektu zvolíme optimální kombinaci fyzické ostrahy, vzdáleného nebo lokálního monitoringu.

Obsluha vstupu

Na vjezdu, vrátnici nebo recepci evidujeme kdo vstoupil do objektu. Ohlašujeme a komunikujeme s návštěvami a v případě potřeby poskytujeme doplňující informace.

Úklid

Díky našim spolehlivým zaměstnancům dokážeme zajistit reprezentativní a čisté prostředí. Profesionální úklid je vždy řízen tak, aby nijak nenarušoval provoz a vždy se vykonává smluvně dohodou dle požadavků klienta.

Hygienický servis

Zajistíme pravidelný dovoz a následné doplňování hygienických potřeb dle přání zákazníka. Využíváme kvalitních, ekologických a ekonomických hygienických prostředků.

Údržba

Včas zajistíme odborníky, kteří provedou odborné prohlídky nebo revize, které vyžaduje legislativa. Vyřešíme běžné opravy a údržbu. A v neposlední řadě zajistíme takové dodavatele, kteří se v případě nestandardní situace postarají o rychlý zásah a nápravu.

Spokojený majitel

Našim cílem je pomoci vám vybudovat dlouhodobé partnerské vztahy jak s klienty tak s vašimi zaměstnanci.

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.