Stavební činnost - New Home Invest

Stavební činnost

Kompletní dodávka stavebních prací od základů po střechu

práce se sádrokartonem

- příčky
- profily na sádrokarton
- sádrokartonové stropní podhledy
- stropy ze sádrokartonu
- akustické sádrokartonové podhledy
- půdní vestavby

pokládka dlažby

- venkovní dlažba
- vnitřní dlažba
- obklady kuchyní, koupelen,...
- plovoucí podlahy
- velkoformátové dlažby

výměna dveří a oken

- výměna plastových oken a dveří
- výměna hliníkových oken a dveří
- výměna dveří včetně obložkových a ocelových zárubní

zateplení

- zateplení fasády na rodinných domech
- zateplení fasády na bytových domech

Rekonstrukce

- rekonstrukce bytů
- rekonstrukce domů
- rekonstrukce bytového jádra
- rekonstrukce koupelny

realizace staveb

- kompletní realizace staveb
- rekonstrukce
- dílčí práce - realizace stavby na klíč

hrubá stavba

- projekt
- základová deska
- svislé konstrukce
- vodorovné konstrukce
- skladba střešní konstrukce
- povrchové úpravy části krovu
- přesahy střechy
- klempířské práce

zemní práce

- základy
- zemnící pásy
- výkopové práce

Serióznost

Hledáte seriózního partnera pro vaši zakázku?Zajistíme veškeré dodávky a služby na klíč, jsme tu pro vás ať už jste se rozhodli pro stavbu rodinného domu nebo rekonstrukci bytu.

zkušenost

Součástí naše týmu jsou zkušení zedníci, malíři, elektrikáři, tesaři, podlaháři a další pracovníci, kteří dbají na profesionálně odvedenou práci a přístup.

spolehlivost

Spolehlivě dodržujeme termíny a dohlížíme, aby naši řemeslníci odváděli kvalitní práci. V neposlední řadě dbáme na pořádek a čistotu na pracovišti.

pracovitost

Provádíme veškeré stavební práce, novostavby a rekonstrukce, rodinné domy, půdní vestavby, rekonstrukce bytového jádra, zednické práce, zateplení objektů včetně oprav fasád. Práce se sádrokartonem, bourací práce, opravy, sanace a zateplování budov.

nejčastější otázky

Co se týká stavebního úřadu tak nemusíte mít žádné stavební povolení ani ohlášení, pokud stavba nezasáhne do konstrukce domu a nosných zdí a pokud zůstane zachována jednota celku při pohledu na objekt zvenčí. Pokud z nějakého důvodu potřebujete zasáhnout do nosných stěn, musíte tyto předpokládané zásahy předložit k projednání na stavební úřad a požádat o stavební povolení.

Rekonstrukce bytového jádra trvá přibližně 14 dní, ale každá firma má jinou dobu zhotovení.

Vzhledem k tomu, že s rekonstrukcí je spojena řada souvisejících stavebně technických zásahů a opatření, provádění bouracích, a tedy i částečně prašných a hlučných prací, obvykle klientům doporučujeme, aby byt po tuto dobu neužívali. Snažíme se při rekonstrukci postupovat tak, aby lhůta provádění byla co nejkratší, to znamená, že z naší strany předchází důkladná příprava, zejména ve včasném objednání všech materiálů, aby jsme dokázali zajistit  hladký průběh zakázky.

Projekt na míru je sice nákladnější, zkušený projektant se však dokáže vypořádat i s omezeným rozpočtem a vytvořit pro vás jedinečné řešení. V osobě projektanta máte navíc i odborného konzultanta, který vám dokáže dobře poradit, vysvětlit nejasnosti či přivést na správnou cestu. Pokud by jste se však rozhodli pro variantu typových projektů, musíte však počítat s nutností  doprojektování přípojek a situační nákres. 

Na stavbu domu dle Občanského zákoníku 5 let, na dřevěnou konstrukci domu 10 let, na plastová a hliníková okna 7 let, na dřevěná okna 5 let, na nátěry 2 roky. Ostatní záruky dle výrobců materiálů a zabudovaných přístrojů či příslušenství.

V případě, že máte jiné otázky, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktujte nás

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.