Tepelná čerpadla - New Home Invest

Tepelná čerpadla

Čas vyměnit kotel za tepelné čerpadlo – s dotací!
Už vás nebaví skládat uhlí, chodit neustále přikládat, všude mít prach, špínu a popel? Pořiďte si tepelné čerpadlo! Navíc do 24.10.2019 si můžete podat žádost o kotlíkovou dotaci, díky které si můžete vyměnit kotel na uhlí za tepelné čerpadlo s dotací až 127 500 Kč.

Úspora a návratnost investice

Tepelná čerpadla vyrobí více tepelné energie, než která je zapotřebí pro jejich provoz. Zjednodušeně  – za každý dodaný 1 kW tepelné čerpadlo vyrobí teplo, na jehož výrobu byste  potřebovali  4 kW elektrické energie. Navíc si díky tomu, že budete používat tepelné čerpadlo, můžete u vašeho dodavatele odebírat energie za  zvýhodněnou sazbu. Ta se vzahuje na veškerou spotřebu elektřiny ve vaší domácnosti. Díky tomu uvidíte v kratší době návratnost vaší investice do tepelného čerpadla.

Nejen do nového

Novostavby jsou lépe připraveny pro rychlejší návratnost investic do tepelného čerpadla. Nicméně rozhodně si můžete tepelné čerpadlo pořídit do stávajícího bydlení. Naše společnost se zabývá montáží tepelných čerpadel. Ze zahlceného trhu společně vybereme takové, které bude nejideálnější právě pro váš dům.

Montáž tepelného čerpadla

Instalace tepelného čerpadla není nikterak složitá, zvlášť pro zkušenou instalační firmu. Zapotřebí je jen propojení jednotlivých zařízení v jeden dokonale funkční celek.
Před samotnou instalací tepelného čerpadla dojede technik na místo, kde vám dopředu řekne jak dlouho samotná montáž bude trvat. V případě, že u vás doma není teplo rozvedeno vodním systémem, je třeba počítat s instalací vodovodního potrubí k topným tělesům, nebo instalací podlahového topení.

A co servis?

V dnešní době je již dávno přežitkem, že servis samotného tepelného čerpadla je velmi nákladný. Náklady lze přirovnat k servisu jakéhokoliv jiného zařízení ve vašem domě. Nejzatěžovanější částí tepelného čerpadla je kompresor, který je třeba měnit nejdříve po 15 ti letech používání.

V zimě hřeje, v létě chladí

Přestože název tepelné čerpadlo vypovídá o tom, že ho budeme využívat hlavně v chladnějším období i v letních měsících může být tepelné čerpadlo neocenitelným pomocníkem. A to především tím, že nám může domácnost i ochladit. Jak je to možné? Jednoduše  – při výrobě tepla v části jednotky obíhá schlazené médium, takže při opačném procesu tepelné čerpadlo funguje jako klimatizace.  Ušetříte tedy nemalé peníze za koupi klimatizační jednotky.

Teplo a pohodlí domova

Aplikace na vašem telefonu či tabletu, vám umožní ovládat topný systém z pohodlí odkudkoliv. Vše je intuitivní, jednoduché a přístupné v jakoukoliv denní dobu. Vedle funkce regulace topení, nabízí i možnost nápovědy. Vše je dostupné s operačním systémem iOS nebo Android.

 

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.