Zabezpečovací systémy - New Home Invest

Zabezpečovací systémy

Montáže domovních alarmů, kamerových systémŮ a protipožárních systémů

Pro naše klienty provádíme kompletní dodávku zabezpečovacích zařízení. Domovní alarmy, bytové alarmy, kamerové systémy, protipožární systémy.

Naše nabídka

Montáž a servis zabezpečovacího zařízení Jablotron 100. Zabezpečovací zařízení od českého výrobce. Podívejte se na jeho možnosti.

Zjisti více…

Moderní a stylové zabezpečovací zařízení s napojením na mobil nebo tablet. Možnost propojení s chytrými zásuvkami a kamerami Hikvision. Montáž a servis BEDO AJAX. 

Zjisti více…

Zabezpečovací zařízení
Paradox

Montáž a servis Paradox. Kvalitní zabezpečovací zařízení od kanadského výrobce Paradox (Concept, Magelan, atd). Jedná se o zařízení pro velké instalace.

Hlídejte svůj dům, kancelář nebo veřejný prostor a sledujte, co se děje kolem vašeho domu. Vše můžete sledovat přes mobil, PC nebo tablet. Kvalitní kamery Zoneway, Hikvision aj.

Zjisti více…

Protipožární
systémy

Kouřové, teplotní nebo CO2 detektory. Protipožární systém je v dnešní době nutností pro kolaudaci a hlavně bezpečí vašeho domova, kanceláře nebo firmy.

Dodávka a montáž
fotopastí

Fotopasti jsou v dnešní době hodně používány nejen pro myslivost, ale i pro hlídání zahrad, dětských hřišť, kostelů nebo hřbitovů.

Naše přednosti

Dodáme materiál

Nemusíte se o nic starat. Dodáme veškerý materiál od čidel po ústředny. Můžete si vybrat z pohodlí domova nebo u nás na pobočce.

Srozumitelné nabídky

V našich nabídkách jasně vidíte cenu montáže a cenu materiálu. Můžete tak volit mezi různými typy materiálu.

Vše u nás zvládnete

Od návrhu prací, rozmístění prvků, výběr komponentů a následnou montáž domlouváme my s vámi. Nemusíte se tak o nic starat a jezdit mezi více dodavateli.

Spolupracujeme s kvalitními partnery

Zajistíme profesionální montáž

Každý klient dostane individuální ochranu majetku přesně podle svých potřeb

Diskrétní přístup

Špičkové zabezpečovací zařízení firmy JABLOTRON

Nejčastější otázky

Zaměřujeme se na systémy, které dobře známe a jsou ve své kategorii tím nejlepším, co aktuálně trh nabízí.

Ano. Právě v takových případech, kdy nechceme zasahovat do hotového interiéru, nabízíme bezdrátové systémy, kde dosah tohoto zařízení je až 300 metrů ve volném prostoru. 

Nemusíte mít obavy, po instalaci vám vše vysvětlíme a ukážeme. Ovládání systému Jablotron je velice jednoduché a intuitivní, ovládání bez problémů zvládnou i malé děti. V případě jakýkoliv dotazů, nebo nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat.

V takovém případě jej lze odvolat autorizací, která musí být provedena do minuty. Po jedné minutě vám volá pracovník bezpečnostního centra firmy Jablotron, zda je vše v pořádku a po sdělení hesla je poplach zrušen. V opačném případě na místo okamžitě vysílá zásahové vozidlo.

Samozřejmě se nebráníme dalším systémům. Neposkytujeme ovšem záruku na montáž nebo funkčnost.

Stavíte dům a hledáte nový zabezpečovací systém? Nebo už nějaký alarm od Jablotronu máte a chcete jej rozšířit o další funkce? Pomocí kombinace drátové a bezdrátové technologie vám naši montážní partneři navrhnou instalaci na míru. Cena alarmu je neporovnatelná s ochranou bezpečí pro váš domov a vaše blízké. Instalaci v tomto námi doporučeném rozsahu pořídíte od: 45 000 Kč vč. 15% DPH. Uvedená cena nezahrnuje cenu montáže, která se může lišit podle konkrétní instalace a místních podmínek.

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.