Zabezpečovací systémy - New Home Invest

Zabezpečovací systémy

Zabezpečte svoje budovy kamerami nebo detektory pohybu

Zabýváme se montáží alarmů a zabezpečovacích systémů pro byty, rodinné domy, firmy, haly a komerční budovy.

kamerový systém

Neustálý přehled o tom co se ve vašem domě nebo ve firmě děje. Podpořte zabezpečovací systém i systémem kamerovým.

alarmy

Bezdrátové, ale i drátové alarmy jsou moderní systém elektronického zabezpečení s možností propojení na pult centrální ochrany. V dnešní době nestačí předcházet riziku vloupání mechanickýcm zabezpečením objektu.

domovní telefony

Zvyšte svoji bezpečnost a s příchozí návštěvou komunikujte nejdříve prostřednictvím domovního telefonu. Elektronický vrátný za vás vyřídí komunikaci. bezdrátové domácí telefony umožňují komunikaci i mezi jednotlivými byty a to zcela ZDARMA.

požární sygnalizace

Mít v domě nebo firmě nainstalovanou požární ochranu je investice, která se vždy vyplatí. Nechte si nainstalovat detektor kouře, detektor úniku CO2 nebo povodňový detektor.

Zajistíme profesionální montáž

Každý klient dostane individuální ochranu majetku přesně podle svých potřeb

Diskrétní přístup

Špičkové zabezpečovací zařízení firmy JABLOTRON

– montáž jakéhokoliv zabezpečení svépomocí nikdy nedosahuje takové ochrany majetku, jako montáž bezpečnostního systému od profesionálů.

– zabezpečení JABLOTRON upozorní nejen na hrozící nebezpečí v podobě živlů, ale i na překročení teploty v místnosti, nebo na nadměrnou spotřebu elektřiny.

-nejen že zažijete pocit opravdového klidu a bezpečí, alarm JABLOTRON umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování pro vaši zahradu a to i   na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON.

– na dovolené, v práci nebo ve frontě v obchodě máte vždy přehled o tom, co se doma děje.

 

Nejčastější otázky

Systém Jablotron patří na našem trhu k absolutní špičce co se týče spolehlivosti, komfortu a ovládání. Na trhu jsou samozřejmě i lacinější typy alarmů, ale u těchto systémů nelze garantovat 100% funkčnost ani případnou údržbu nebo servis. Nemá smysl si laciný systém pořizovat, když jeho hlavním úkolem je vás chránit.

Ano. Právě v takových případech, kdy nechceme zasahovat do hotového interiéru, nabízíme bezdrátové systémy, kde dosah tohoto zařízení je až 300 metrů ve volném prostoru. 

Nemusíte mít obavy, po instalaci vám vše vysvětlíme a ukážeme. Ovládání systému Jablotron je velice jednoduché a intuitivní, ovládání bez problémů zvládnou i malé děti. V případě jakýkoliv dotazů, nebo nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat.

V takovém případě jej lze odvolat autorizací, která musí být provedena do minuty. Po jedné minutě vám volá pracovník bezpečnostního centra firmy Jablotron, zda je vše v pořádku a po sdělení hesla je poplach zrušen. V opačném případě na místo okamžitě vysílá zásahové vozidlo.

Stavíte dům a hledáte nový zabezpečovací systém? Nebo už nějaký alarm od Jablotronu máte a chcete jej rozšířit o další funkce? Pomocí kombinace drátové a bezdrátové technologie vám naši montážní partneři navrhnou instalaci na míru. Cena alarmu je neporovnatelná s ochranou bezpečí pro váš domov a vaše blízké. Instalaci v tomto námi doporučeném rozsahu pořídíte od: 45 000 Kč vč. 15% DPH. Uvedená cena nezahrnuje cenu montáže, která se může lišit podle konkrétní instalace a místních podmínek.

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.