Zabezpečovací systémy - New Home Invest

Zabezpečovací systémy

Proměňte svůj domov v bezpečné místo

.

Zabýváme se monáží alarmů a zabezpečovacích systémů pro byty, rodinné domy,firmy, haly a komerční budovy

Zajistíme profesionální montáž

Každý klient dostane individuální ochranu majetku přesně podle svých potřeb

Diskrétní přístup

Špičkové zabezpečovací zařízení firmy JABLOTRON

-montáž jakéhokoliv zabezpečení svépomocí nikdy nedosahuje takové ochrany majetku,jako montáž bezpečnostního systému od profesionálů

zabezpečení JABLOTRON upozorní nejen na hrozící nebezpečí v podobě živlů, ale i na překročení teploty v místnosti, nebo na nadměrnou spotřebu elektřiny.

-nejen že zažijete pocit opravdového klidu a bezpečí, alarm JABLOTRON umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování pro Vaši zahradu a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON

-na dovolené, v práci nebo ve frontě v obchodě máte vždy přehled o tom, co se doma děje.

 

Kouřový detektor

Čidlo rozpozná kouř nebo zvýšenou teplotu v místnosti a varuje Vás ještě předtím než požár vypukne.
Spustí zvukové varování, upozorní Vás na mobilní telefon a informuje bezpečnostní složky, které na místo ihned vyšle zásahovou jednotku.

Detektor plynu CO

Včas rozpozná únik plynu a varuje Vás ještě před tím než bude ohroženo Vaše zdraví.
Spustí poplach, upozorní Vás na mobilní telefon a informuje bezpečností centrum, která na místo vyšle zásahovou jednotku.

Záplavový detektor

Detektor rozpozná únik vody, varuje Vás ještě před tím než živel napáchá nějaké škody.
Spustí alarm, upozorní Vás na Váš mobilní telefon a informuje příslušné bezpečnostní složky, které na místo okamžitě vyšlou zásahovou jednotku.

Nejčastější otázky

Systém Jablotron patří na našem trhu k absolutní špičce co se týče spolehlivosti, komfortu a ovládání. Na trhu jsou samozřejmě i lacinější typy alarmů, ale u těchto systémů nelze garantovat 100% funkčnost ani případnou údržbu nebo servis. Nemá smysl si laciný systém pořizovat, když jeho hlavním úkolem je Vás chránit.

Ano.Právě v takových případech, kdy nechceme zasahovat do hotového interiéru, nabízíme bezdrátové systémy, kde dosah tohoto zařízení je až 300 metrů ve volném prostoru.

Nemusíte mít obavy, po instalaci Vám vše vysvětlíme a ukážeme. Ovládání systému Jablotron je velice jednoduché a intuitivní, ovládání bez problémů zvládnou i malé děti. V případě jakýkoliv dotazů, nebo nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat.

V takovém případě jej lze odvolat autorizací, která musí být provedena do minuty. Po jedné minutě Vám volá pracovník bezpečnostního centra firmy Jablotron, zda je vše v pořádku a po sdělení hesla je poplach zrušen. V opačném případě na místo okamžitě vysílá zásahové vozidlo.

Stavíte dům a hledáte nový zabezpečovací systém? Nebo už nějaký alarm od Jablotronu máte a chcete jej rozšířit o další funkce? Pomocí kombinace drátové a bezdrátové technologie vám naši montážní partneři navrhnou instalaci na míru. Cena alarmu je neporovnatelná s ochranou bezpečí pro váš domov a vaše blízké. Instalaci v tomto námi doporučeném rozsahu pořídíte od: 45 000 Kč vč. 15% DPH Uvedená cena nezahrnuje cenu montáže, která se může lišit podle konkrétní instalace a místních podmínek.

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.