Zateplování budov - New Home Invest

Zateplování budov

Na klíč fasáda, výměna oken nebo dotace

Nová zelená úsporám

Zateplování budov či fasád je v současné době nejvíce využívanou revitalizací. Nemusíte se o nic starat, rádi vám pomůžeme s vyřízením žádosti o dotaci Nová zelená úsporám.

Dobré řešení

Zateplená fasáda také ochrání základní nosnou konstrukci proti povětrnostním vlivům a nezanedbatelně zamezuje pronikání hluku z okolního prostředí. Zateplená fasáda je dobré řešení pro každý dům, ale i byt, protože současné rostoucí ceny energií jsou pro velkou část populace nepřijatelné.

Snížení nákladů

Díky zateplování se sníží náklady na vytápění v zimním období a v letním se zase teplo nedostane do domu, čímž se sníží náklady i na ochlazování. Zateplení domu výrazně přispívá k energetickým úsporám.

Profesionální přístup

Naše společnost se specializuje na zateplování rodinných i bytových domů a svým profesionálním přístupem pomáhá snížit tepelné ztráty budovy a tím výrazně snížit náklady vytápění.

Cena zateplení fasády bytových domů

Každý dům je jiný, jinak postavený, liší se členitostí fasády, výškou domu, stavem podkladu a proto přesnou cenu vždy kalkulujeme až po přihlédnutí ke vše faktorům. Podle toho i volíme jaký typ izolantu použijeme.

Cena zateplení domu za m2 se pohybuje od 800,- 

 

Nejčastější otázky

Naopak, zateplení domu hodně snižuje riziko kondenzace vodní páry a vzniku nežádoucích plísní. Právě u nezateplených domů s malou tloušťkou obvodové konstrukce dochází ke kondenzaci vodní páry a následnému vzniku plísní. Kromě správného návrhu a provedení konstrukcí zateplení, včetně důsledného řešení detailů v rizikových místech je nezbytné, také zajistit dostatečné větrání místností a eliminovat tak nadměrnou vlhkost vzduchu v místnostech.

Vše se odvíjí od stáří, výšky a stavebního řešení objektu. Většinou ale volíme zateplování systémem na bázi pěnového polystyrenu, takový systém je o cca  30% levnější a v trvanlivosti není rozdíl.

Ano, dotace Nová zelená úsporám se na zateplení fasády vztahuje. Nevztahuje se však na zateplování bytového domu, zateplení chatky nebo zateplování svépomocí. Se vším vám poradíme a dotaci za vás vyřídíme.

Pokud průměrné náklady na vytápění rodinného domu jsou přibližně 40 000 Kč za rok a při realizaci optimálního zateplení dosáhneme úspory asi 60%, pak úspora během 10 let je 240 000 Kč.

V případě, že máte jiné otázky, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktujte nás

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.