Montáže silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace v Čr

Pro naše klienty provádíme kompletní dodávku od návrh po finální montáž elektroinstalačních prací. Neváhejte se na nás obrátit v případě rekonstrukce elektroinstalace, montáže elektroinstalace, datových rozvodů nebo zapojení jakéhokoliv zařízení.

Naše nabídka

Elektromontážní
práce

Nabízíme elektromontážní práce všeho druhu. Přeložení kabelu, natažení nového přívodu pro garáž, přípojka domů a mnoho dalšího.

Elektroinstalace v
RD

Provádíme elektroinstalace v rodinných domech od návrhu umístění jednotlivých komponent až po finální provedení. 

Rekonstrukce
elektroinstalace

Rekonstrukce elektroinstalace v bytě, rekonstrukce elektroinstalace v RD, výměna staré elektroinstalace za novou, výměna rozvaděče

Elektrický topný kabel

Elektrické
podlahové topení

Návrh a montáž elektrického podlahového topení. Rychlá a levná montáž, snadná a rychlá regulace topení a levnější provoz.

Zapojení
rozvaděčů

Návrh elektrických rozvaděčů, jejich montáž a realizace jak pro byty, haly nebo rodinné domy. Vždy s patřičným popisem a označením.

Hromosvody a
přepěťové ochrany

Bleskosvod je v dnešních normách nutné mít na všech novostavbách. Hromosvody a přepěťové ochrany ochrání vás i vaši nemovitost před nebezpečím.

Naše přednosti

Dodáme materiál

Nemusíte se o nic starat. Dodáme veškerý materiál od vypínačů po svítidla. Můžete si vybrat z pohodlí domova nebo u nás na pobočce.

Srozumitelné nabídky

V našich nabídkách jasně vidíte cenu montáže a cenu materiálu. Můžete tak volit mezi různými typy materiálu.

Vše u nás zvládnete

Od návrhu prací, rozmístění prvků, výběr komponent a následnou montáž domlouváme my s vámi. Nemusíte se tak o nic starat a jezdit mezi více dodavateli.

Spolupracujeme s kvalitními partnery