Fotovoltaika na klíč

Ročně, díky fotovoltaické elektrárně, průměrně snížíte své náklady za energie o polovinu. Zároveň přispějete k ochraně životního prostředí.

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně. Naši technici Vás osobně navštíví a zkontrolují Vaši nemovitost tak, abychom mohli připravit konkrétní návrh fotovoltaické elektrárny, přesně pro Váš dům.

Komunikaci s úřady a papírování ohledně připojení nového zařízení a dotací, za Vás vyřídíme.

Veškerý materiál máme skladem, jakmile tedy bude vše připraveno a naplánováno, můžeme začít s instalací, která dle náročnosti montáže a počtu instalovaných solárních panelů, zabere 1 – 3 pracovní dny.

S námi ušetříte a dostanete garanci výkonu na 25 let

Díky spolupráci s jedním z nejkvalitnějších výrobců fotovoltaických panelů na trhu, můžeme na naše fotovoltaické elektrárny poskytnout garanci výkonu. Garantujeme výkon na 25 letech a to minimálně 80%.

Možné varianty fotovoltaické elektrárny

EKO

až 6.6 kW

12 panelů Solar X3-Hybrid-8.0-M, G4
Baterie Solax Triple Power T 3,0, LiFePO4
9 kW

Cena celkem:
399 000 Kč

Dotace:
205 000 Kč

Výsledná cena:
194 000 Kč

Splátka
od 4 694 Kč

Nabíječka na auto:
NE

Panely: JinKo, LONGI, Trinasolar, Canadian Solar
Střídač & baterie: Solax

Optimal

až 9.9 kW

18 panelů Solar X3-Hybrid-10.0-M, G4
Baterie Solax Triple Power T 3,0, LiFePO4
12 kW

Cena:
449 000 Kč

Dotace:
205 000 Kč

Výsledná cena:
244 000 Kč

Splátka:
od 5 281 Kč

Nabíječka na auto:
NE

Panely: JinKo, LONGI, Trinasolar, Canadian Solar
Střídač & baterie: Solax

Maximal

až 9.9 kW + nabíječka

18 panelů Solar X3-Hybrid-10.0-M, G4
Baterie Solax Triple Power T 3,0, LiFePO4
15 kW

Cena:
499 900 Kč

Dotace:
225 000 Kč

Výsledná cena:
274 900 Kč

Splátka
od 5 868 Kč

Nabíječka na auto:
Solax power Car Charger 22 kW, 3 fáze

Panely: JinKo, LONGI, Trinasolar, Canadian Solar
Střídač & baterie: Solax 

Máte zájem o instalaci fotovoltaiky?

Napište nám, obratem se Vám ozveme.

Co s námi získáte?

Kompletní řešení na klíč

Systém vám dodáme kompletně na klíč. Od návrhu, instalaci, řešení a další administrativní věci.

Zařídíme financování

Je nám jasné, že ne každý má finance na pořízení fotovoltaické elektrárny nebo tepeleného čerpadla. Proto máme silné partnery pro zajíštění financování.

Dotace

Zajistíme krytí části nákladů na pořízení ze státem nabízených dotačních programů (dotace až do výše 225 000 Kč)

Úspora

Námi dodané fotovoltaické elektrárny ušetří za spotřebu elektrické energie. Jak pro ohřev vody, tak například pro běh rekuperace.

Kvalitní servis

Díky našim kvalitním dodavatelům zaručujeme ten nejlepší servis po celé ČR. Vaše fotovoltaická elektrárna tak bude mít vše, co potřebuje.

Kvalitní produkty

Naši dodavatelé garantují výkon fotovoltaické elektrárny až 25 let. To je již samo o sobě argument pro kvalitní produkty.

Nejčastější otázky

Vlastní sluneční elektrárna (fotovoltaická elektrárna) je moderním doplňkem dnes již mnoha domácností nebo firem. Fotovoltaická elektrárna je výrobnou elektřiny, která zároveň šetří životní prostředí a je do budoucnosti pojistkou proti dopadům cen elektřiny a případným výpadkům sítě.

V případě, že je fotovoltaická elektrárna instalována na střeše rodinného domu obvyklým způsobem není potřeba stavební ohláška ani stavební povolení. Stavební zákon § 103, odst. 1, písmeno B, číslo 4. 

V případě nedostatečného slunečního svitu ohřejete vodu energií ze sítě, vše probíhá automaticky. Navíc můžete sledovat kolik energie systém využil ze slunce a kolik spotřeboval ze sítě.

Máte-li střechu orientovanou přibližně k jihu a máte k dispozici volnou plochu alespoň 25-40m2? Nebo máte plochou střechu bez významných členitostí (komíny,světlíky, atp.)? Potom je Vaše střecha vhodná pro umístění fotovoltaických panelů.

Pokud ještě navíc máte většinu domácích spotřebičů na elektřinu(lednice, pračka, sporák, myčka, TV,atd.)bude Vaše úspora ještě mnohem vyšší.

Fotovoltaická elektrárna  je vhodná pro všechny co přemýšlejí o snížení nákladů za elektřinu. Případně využívají technologie, které běží 24 hodin denně a chtěji na nich ušetřit.

Fotovoltaická elektrárna, kterou klientům nabízíme je od kvalitních dodavatelů. V kombinaci s dotačním programem Nová zelená úsporám je tak návratnost investice velmi rychlá (cca 6-10 let).

Naše přednosti

Dodáme materiál

Nemusíte se o nic starat. Dodáme veškerý materiál od fotovoltaických panelů, přes propojovací kabely až po el. rozvaděč. Můžete si vybrat z pohodlí domova nebo u nás na pobočce.

Srozumitelné nabídky

V našich nabídkách jasně vidíte cenu montáže a cenu materiálu. Můžete tak volit mezi různými typy materiálu.

Vše u nás zvládnete

Od návrhu prací, rozmístění prvků, výběr komponent a následnou montáž domlouváme my s vámi. Nemusíte se tak o nic starat a jezdit mezi více dodavateli.