Chytrá domácnost - New Home Invest

Chytrá domácnost

Mějte svůj domov pod kontrolou odkudkoliv na světě….

Inteligentní domácnost

je založena na systémové elektroinstalaci, kdy jsou všechny technologie propojeny v jeden funkční celek. Vzájemně mezi sebou komunikují a snaží se o efektivní provoz.

smart technologie

přehled v domácnosti máme jedině se smart technologií, která nám zajistí maximální pohodlí, úsporu energie, spotřebiče fungující na dálkové ovládání a hlavně v době, kdy to skutečně potřebujeme.

inteligentní čidla

tato čidla reagují na venkovní povětrnostní, světelné a tepelné podmínky i na klima v interiéru. Stáhnou či vytáhnou rolety podle aktuální potřeby.

zdraví a bezpečí

o kvalitu vzduchu se postará větrací jednotka s rekuperací, která se ovládá přes aplikaci v telefonu nebo tabletu. Jednoka redukuje vlhkost, zachycuje prach a pyly.

Kouzlo SMART neboli chytré domácnosti

Představte si, že se vracíte domů ze zimní dovolené a dálkově si nastavíte topení na požadovanou teplotu, předehřejete vodu, mezitím co zabezpečovací systém hlídá dům a čidla sledují kvalitu vzduchu v interiéru.

Cílem chytré domácnosti je zajistit maximální pohodlí pro uživatele, ale jejím hlavním úkolem je úspora energie. Systém hlídá a vyhodnocuje spotřebu energie a následně snižuje provozní náklady.

Na inteligentní domácnost lze připojit osvětlení, žaluzie, vytápění, chlazení, rekuperační jednotku, vzduchotechniku, multimediální vybavení domu, zavlažovací systém, měření spotřeby energií a v neposlední řadě také zabezpečovací systém. Záleží už jen na Vás čemu dáváte přednost a jak moct chcete investovat.

Dálkově můžete ovládat také kotel, kde se například vyplatí pro každou místnost navolit optimální teplotu v požadovaném čase a systém se o udržování už postará sám. Pracuje navíc tak, aby náklady byly co možná nejmenší.

Pomocí jednoho tlačítka lze například zapnout televizi, rozsvítit nebo naopak ztlumit osvětlení, upravit teplotu v místnosti nebo zatáhnout žaluzie. Díky časovači ovládáte žaluzie, které se průběžně stahují nebo naopak vytahují, což využijete například při dlouhodobé nepřítomnosti a tím odradíte potencionální zloděje.

Bezpečnostní systém funguje opravdu chytře. Propojuje alarm s chytrými zámky a mobilním telefonem. Pracuje bez klíčů, odemykáte a zamykáte pomocí aplikace na mobilním telefonu nebo tabletu. Klíč Vám tak zůstává jen jako záloha, pro případ poruchy nebo výpadku napájení. Systém je navržen Vám přímo na míru. Protože požadavky a nároky jednotlivých uživatelů se velmi různí, je důležité ale také běžné několik schůzek s odborníkem, který vše navrhne individuálně a k Vaší spokojenosti. Samotná realizace a montáž už není nijak časově náročná.

 

Zaujala Vás nabídka moderní chytré domácnosti?

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.