Ušetřete si námahu a nechte se hýčkat vlastním domem

Inteligentní domácnost

je založena na systémové elektroinstalaci, kdy jsou všechny technologie propojeny v jeden funkční celek. Vzájemně mezi sebou komunikují a snaží se o efektivní provoz.

smart technologie

přehled v domácnosti máme jedině se smart technologií, která nám zajistí maximální pohodlí, úsporu energie, spotřebiče fungující na dálkové ovládání a hlavně v době, kdy to skutečně potřebujeme.

inteligentní čidla

tato čidla reagují na venkovní povětrnostní, světelné a tepelné podmínky i na klima v interiéru. Stáhnou či vytáhnou rolety podle aktuální potřeby.

zdraví a bezpečí

o kvalitu vzduchu se postará větrací jednotka s rekuperací, která se ovládá přes aplikaci v telefonu nebo tabletu. Jednotka redukuje vlhkost, zachycuje prach a pyly.

nejčastější otázky

Domácnost si dokáže řídit jednotlivé činnosti sama téměř bez vašeho zásahu. K tomu, aby vše bez problémů fungovalo jsou potřeba přístroje, které mezi sebou komunikují a synchronizovaně pracují. Centrální řídící jednotka má dokonalý přehled o tom co se v domácnosti děje.

Do součástí chytré domácnosti mohou být zapojeny veškeré domácí přístroje např. pračka, myčka, sušička, kávovar, vysavač,…dále může být zapojeno osvětlení, ovládací topná tělesa, zabezpečení oken či dveří, televize, radio, chytré zásuvky, detektory CO2 a kouřové detektory. Všechny tyto spotřebiče a senzory fungují bezdrátově  přes WI-fi, internet nebo Bluetooth.

Ano. Naše firma Vám zkombinuje různé prvky, dle vašeho přání tak, aby mezi sebou dokonale fungovala a tím ušetřila váš čas a i peníze. Nemusíte topit, když doma nikdo není, nebo naopak zapnete topení, když se budete chtít vrátit do příjemného vyhřátého bytu. Při vytápění zemním plynem inteligentní domácnost dokáže ušetřit zhruba 3 000 Kč ročně.

Vše zvládnete obsluhovat pomocí centrálního panelu nebo přes chytrý mobilní telefon a to nejen doma, máte kontrolu odkudkoliv na světě. Pomocí mobilních či webových aplikací je v současné době  spravováno 90 tisíc domácností.

V případě, že máte jiné otázky, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktujte nás

Kouzlo SMART neboli chytré domácnosti

Představte si, že se vracíte domů ze zimní dovolené a dálkově si nastavíte topení na požadovanou teplotu, předehřejete vodu, mezitím co zabezpečovací systém hlídá dům a čidla sledují kvalitu vzduchu v interiéru.

Cílem chytré domácnosti je zajistit maximální pohodlí pro uživatele, ale jejím hlavním úkolem je úspora energie. Systém hlídá a vyhodnocuje spotřebu energie a následně snižuje provozní náklady.

Na inteligentní domácnost lze připojit osvětlení, žaluzie, vytápění, chlazení, rekuperační jednotku, vzduchotechniku, multimediální vybavení domu, zavlažovací systém, měření spotřeby energií a v neposlední řadě také zabezpečovací systém. Záleží už jen na vás čemu dáváte přednost a jak moc chcete investovat.

Dálkově můžete ovládat také kotel, kde se například vyplatí pro každou místnost navolit optimální teplotu v požadovaném čase a systém se o udržování už postará sám. Pracuje navíc tak, aby náklady byly co možná nejmenší.

Pomocí jednoho tlačítka lze například zapnout televizi, rozsvítit nebo naopak ztlumit osvětlení, upravit teplotu v místnosti nebo zatáhnout žaluzie. Díky časovači ovládáte žaluzie, které se průběžně stahují nebo naopak vytahují, což využijete například při dlouhodobé nepřítomnosti a tím odradíte potencionální zloděje.

Bezpečnostní systém funguje opravdu chytře. Propojuje alarm s chytrými zámky a mobilním telefonem. Pracuje bez klíčů, odemykáte a zamykáte pomocí aplikace na mobilním telefonu nebo tabletu. Klíč vám tak zůstává jen jako záloha, pro případ poruchy nebo výpadku napájení. Systém je navržen vám přímo na míru. Protože požadavky a nároky jednotlivých uživatelů se velmi různí, je důležité ale také běžné několik schůzek s odborníkem, který vše navrhne individuálně a k vaší spokojenosti. Samotná realizace a montáž už není nijak časově náročná.

 

Zaujala vás nabídka moderní chytré domácnosti?

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.