O nás - New Home Invest

O nás

 

Nevytváříme jen byty, vytváříme domovy ve kterých bydlí naši klienti, jejichž spokojenost je u nás na prvním místě.

Našim cílem je nabízet komfortní a moderní bydlení s přístupem k ekologicky šetrné výstavbě, úspoře energií a zdravému životnímu stylu. Základní ideou naší společnosti je spojení moderní technologie, ekologického přístupu a minimalizace energetické náročnosti staveb.

S každým novým projektem přicházíme s dokonalejšími technologiemi, postupy, materiály, novými a modernějšími technickými řešeními. Nejen že se nám daří neustále snižovat nároky bytů a domů na provoz, ale zároveň pro jejich obyvatele vytvářet skutečné komfortní vnitřní prostředí.

Striktně dbáme na naše hodnoty, smlouvy a cenové nabídky vytváříme srozumitelně a jasně , vše konzultujeme s klienty, což je cílem nejen k vybudování jména a kvality značky, ale také k vzájemné důvěře a dobrým vztahům s našimi klienty.

Kdo jsme?
Jsme tým zručných a zkušených lidí a práce se rozhodně nebojíme.
Naší doménou jsou elektroinstalace, projektová činnost v elektru, chytré domácnosti atd. (viz služby), ale zajišťujeme i kompletní dodávku domu od projektu až po jeho předání.

Nová zelená úsporám

Jsme registrovaní v seznamu odborných dodavatelů dotačního programu Nová zelená úsporám .Všechny naše produkty jsou zaregistrovány a splňují tak podmínky pro přiznání dotací. Pomůžeme Vám získat finanční podporu až 50% z dotačního programu Nová zelená úsporám, zařídíme vše potřebné od A  do Z. Připravíme Vám návrh opatření vhodných pro snížení energetické náročnosti Vašeho domu, nemusíte se starat o žádné papírování- zkompletujeme všechny dokumenty , podáme žádost o dotaci a vše zařídíme až po vyplacení peněz na Váš účet.

 

 Top

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.