Články

Iphone v zabezpečovacích zařízeních

 

BEzpečný DOmov. Ten představuje zkratka BEDO. Kompletně bezdrátové bezpečnostní zařízení Ajax BEDO se prodává již v 35 zemích světa. Vy ho ještě nemáte?

Ajax Bedo je zárukou bezpečí. Pokud se v zabezpečeném objektu objeví nezvyklým událostem či poplachu, bezpečnostní systém tyto signály ihned vyhodnotí a zprávu okamžitě předá uživateli.

Žádné výpadky!

Propojení mezi hlavní jednotkou (Ajax Hub) a uživatelem nebo centrální monitorovací stanicí slouží připojení k síti Ethernet. V případě výpadku se systém automaticky přepne a komunikuje prostřednictvím sítě GSM.

Bez elektrické energie? Nevadí!

Ani výpadek elektrické energie Vás nemusí rozházet. Ajax Hub disponuje mimo jiné i automatickým napájením z vestavěné baterie Li-lon, která má životnost až 15 hodin Po obnovení elektrické energie se baterie začne opět dobíjet.

Komunikace mezi hlavní jednotkou a ostatními komponenty na vzdálenost až 2 000 metrů v otevřeném prostoru, nebo přes několik podlaží ve výškové budově.

Z čeho se skládá BEzpečný DOmov?

Hlavní jednotkou a také srdcem zabezpečovacích systémů BEDO Ajax je BEDO Ajax HUB. K dostání je v elegantní bíle nebo klasické černé variantě. Jedná se o centrální jednotku, která komunikuje se všemi dalšími čidly a prvky systému a propojuje je s vaší aplikací.

Vylepšení není nikdy dost

K tomuto zabezpečovacímu systému lze připojit pohybové čidlo kombinované s detektorem rozbití oken.  – BEDO Ajax KombiProtect. Kromě toho, že váš domov zabezpečí před vniknutím do domu okny, disponuje elektronovým mikrofonem, který zaznamená rozbití skla až na 9 metrů. Ochrání tak nejen vaše okna, ale například prosklenou terasu či balkónové dveře. Pokud máte domácího mazlíčka, ideální je pro vás pohybové čidlo Ajax MotionProtect, který díky PIR čidlu detekuje teplejší předměty v místnosti a zaznamenává pohyb nezvaných hostů do vzdálenosti 12 metrů. Ignoruje však klimatizaci a průvan, nebo právě vaše domácí mazlíčky čímž eliminuje spuštění planého poplachu. Pro detekci pohybu využívá infračervené světlo.

 

Jednoduché ovládání

Bezdrátová elegantní klávesnice vám usnadní ovládání celého systému BEDO Ajax. Ajax KeyPad díky minimalistickému designu skvěle zapadne do vašeho interiéru. Pomocí klávesnice můžete alarm zapnout nebo jen částečně zabezpečit stiskem jednoho tlačítka. Ajax KeyPad je vybaven SOS tlačítkem pro případ ohrožení, při aktivaci se vyšle signál do centrální jednotky HUB a během okamžiku bude pomoc již na cestě k vám.

Venkovní siréna

Nečekejte, až se bude nezvaný host dobývat k vám do domu přes okno či dveře. Díky venkovní siréně BEDO Ajax StreetSiren bude každý váš soused vědět, že se k vám někdo snaží dostat.

Mějte bezpečnost ve svých rukou
S elegantní, bezdrátovou klíčenkou můžete alarm zapnout, vypnout nebo jen částečně aktivovat. Stejně jako Ajax Keypad má SOS tlačítko pro okamžité spuštění poplachu. Díky kompaktním rozměrům a očku na klíče máte bezpečnost domova stále ve vašich rukou.

Naprostá novinka!
Novinkami v BEDO světě jsou kamery a to jak venkovní tak vnitřní. Díky IR LED přísvitu, který má dosah až do 30 metrů máte k dispozici kvalitní obraz i při snížených světelných podmínkách, záznam vám navíc ihned uloží na vloženou SD kartu. Po připojení k aplikaci BEDO Ajax budete moci sledovat živý přenos z kamery a zároveň pořizovat snímky. Kamery mají navíc zabudované PIR čidlo, díky tomu se kamera zapne jen tehdy, když je potřeba a tím šetří vaše data i prostor na úložišti.

Proč právě BEDO

  • Unikátní nadčasový design
  • Kvalitní zabezpečení
  • Snadná instalace
  • Ovládání prostřednictvím chytré aplikace pro operační systémy Android a iOS
  • Plně funkční i při výpadku elektrické energie
  • Venkovní siréna
  • Možnost nadstandardní výbavy

 

Komplexní ochrana
Zabezpečovacím systémem ochrana vašeho domu nekončí. Ochráníme váš domov proti vytopení, požáru, nebo úniku CO. Detektory BEDO jsou kvalitní, cenově dostupné, bezpečné a jednoduše ovladatelné.

 

Pořád váháte nad pořízením bezpečnostních systémů od společnosti BEDO Ajax?