Články

Jablotron CoolBreeze

Ryze česká společnost Jablotron přišla na trh s naprostou novinkou – doplňkový chladící/topný modul CoolBreeze. Tento doplňkový modul Vám v kombinaci s jednotkou Futura nabídne kromě spousty ostatních výhod rekuperace jednu opravdu vyšperkovanou. A to nepřetržitou dodávku čerstvého vzduchu o teplotě 15-19 OC do všech částí domu a to při venkovní teplotě 35OC.

Jak to funguje?

Modul CoolBreeze se skládá z tepelného čerpadla s výměníkem umístěným v systému vzduchotechniky. Spolu s rekuperační jednotkou Jablotron Futura, která vám zajistí přívod zdravého vzduchu, tvoří celek který vám v létě přinese nejednu výhodu ve formě příjemného ochlazení. Dalším benefitem je, že  dochází i k odvlhčení í přiváděného čerstvého vzduchu a tím dochází k nulovému tepelnému zisku.

A nejen to

  • Přivedený vzduch je, díky filtrům v rekuperační jednotce Futura, samozřejmě zbavený všech nečistot, pylů a alergenů, díky filtrům v rekuperační jednotce Futura.
  • Nízká celková spotřeba CoolBreeze modulu v porovnání s dosaženým ochlazením a odvlhčením přiváděného čerstvého vzduchu.
  • Modul CoolBreeze je schopen pracovat i v tzv. vratném neboli reverzním chodu v režimu tepelného čerpadla a to je vysoce efektivní způsob přitápění. Především pak v období před začátkem topné sozony

 

 

Komfort pro každého

Jen stěží lze konkurovat zařízení, od Jablotronu, jako je CoolBeeze. A to jak cenou, tak funkčností. Jednotku lze pořídit za 47 000 Kč a nabízí opravdový komfort pro koncové uživatele. Nehledě na fakt, že je nezávislý na teplotě.  Firma Jablotron nabízí díky přídavnému modulu CoolBreeze naprostou komfortní zónu pro svoje zákazníky. A co je to komfortní zóna? Můžeme ji vyjádřit jako vazba mezi teplotou a vlhkostí. V případě, že se postaráme o výrazné odvlhčení vzduchu přiváděného z venku do domu a díky nepřetržitému větrání udržujeme vlhkost nižší a dosáhneme tak komfortu i při vyšší teplotě. Navíc nejsme vystaveni přechlazování, které může vést k respiračním onemocněním, což je dosti obvyklý problém při nesprávném používání klasické klimatizace.

Napište nám o nezávaznou cenovou kalkulaci ještě dnes.