Články

Half cell technologie

Technologie polovodičových článků, často nazývaná jako „half-cell technology“, je inovativní způsob výroby solárních panelů, který má několik výhod oproti tradičním solárním technologiím.

Poločlánkové solární panely jsou panely, které využívají technologii polovodičových článků, přičemž každý článek je rozdělen na dvě poloviny, které jsou spojeny v sérii. Každá polovina článku je napájena samostatně a produkuje stejnosměrný výkon, který je poté sloučen do jedné elektrické cesty.

Fotovoltaické panely half-cell nabízíme na našem e-shopu s dostupnými cenami a s jejichž výběrem vám rádi pomůžeme.

Výhody poločlánkových solárních panelů

Věděli jste, že..?

Pokud chcete ušetřit, určitě nešetřete na výběru solárních panelů. Pokud na nich totiž teď ušetříte, za pár let možná zapláčete. Investice do nich se vám sice vrátí dříve, nicméně dříve vás také čekají výjezdy techniků na servis, nebo dokonce rovnou výměna panelů. Je lepší si hned na začátku vybrat technicky pokročilé a kvalitnější panely, protože vám budou sloužit přes 20 let. Na výkon panelu panelu poskytují výrobci záruku 25 let, po této době by výkon panelů neměl klesnout pod 80%.

Zalíbily se vám výhody half-cell panelů? Neváhejte se na nás obrátit, přijedeme na místo, kde by se instalace uskutečnila, a navrhneme řešení přímo pro vás.