Články Fotovoltaický rádce

Výhody FV panelů s vyšším výkonem

Trápí vás prudké zdražování a rapidní inflace? Je logické, že máte zájem o úsporu v podobě využití solární energie. Nejste sami, zaznamenáváme extrémní zájem o fotovoltaické elektrárny na domácí půdě, které prodlužují dodací lhůty. Nevěšte hlavu! Je možné, že čekání přinese své ovoce v podobě výkonnějších solárních panelů.

Od podpisu smlouvy uběhlo několik měsíců a vy se radujete, že konečně přišla řada i na vás. O radost navíc může být i fakt, že za čas, kdy vy jste čekali, dodavatel upgradoval některé prvky fotovoltaických elektráren a vy dostanete modernější komponenty, než které vám dodavatel zapsal do smlouvy při jejím podpisu.

Proč jsou výkonnější fotovoltaické panely lepší?

Nejspíš vás napadlo, dát si na střechu výkonnější solární panely s ještě vyšším výkonem. Když se i takové vyrábí, proč je odmítat. Bohužel takové panely s výkonem nad 550 Wp se dříve opotřebují, rychleji se přehřívají a nemají ani tak dobrou efektivitu.
V našem e-shopu najdete širokou nabídku kvalitních solárních panelů, s jejichž výběrem vám rádi pomůžeme.

Chcete i vy ušetřit pomocí solární energie z obnovitelných zdrojů? Neváhejte se na nás obrátit. Domluvíme se na bezplatné konzultaci přímo na místě instalace, prověříme možnosti, vše propočítáme, a připravíme nezávaznou nabídku vám na míru i se započítanou státní dotací, kterou jako bonus vyřídíme kompletně za vás.